alyona alyona - Заплутались (feat. KRUTЬ)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & KRUTЬ – Заплутались (Лірик відео)

Alyona alyona презентувала нове відео «Заплутались», створене разом із Мариною Круть (KRUTЬ). При чому прем’єра ролика відбулася майже одразу після розголосу скандальної історії на Софіївській Площі і хвилі хейту на адресу виконавиці. Цікаво, як це відіб’ється на статистиці нової роботи?

Отже, що відбулося на Софіївській Площі? Днями в історичному центрі столиці, у пішохідній зоні в центрі Києва, дрифтували автівки для зйомки реклами (за іншою версією це були зйомки ролика до Дня Незалежності) Red Bull, що призвело до забруднення гумою бруківки біля пам’ятки ЮНЕСКО. До слова, спеціальних захисних огороджень тоді встановлено не було, і, як з’ясувалося пізніше, дозволу від міської ради не було також. Однією з учасниць екстремального водіння була alyona alyona.

Після цього хіп-хоп виконавиця, компанія-замовник, організатори зйомок та всі причепні до події отримали на свою адресу масштабну хвилю критики та хейту у мережі. Як пояснила співачка, її переконали у тому, що всі необхідні дозволи було надано адміністрацією міста, а після закінчення зйомок приїдуть представники клінінгової компанії і все відчистять. Власне, вони приїхали, але тільки після резонансу від події. А вже наступного дня alyona alyona записала відео, на якому власноруч миє Софіївську площу та закликає всіх охочих приєднатися до неї, що спричинило ще більше негативу, мовляв, каталася вона, а прибирати кличе інших.

Словом, назва треку «Заплутались» є чудовою ілюстрацією до всіх вищезгаданих подій.

Повертаючись до самої роботи «Заплутались», alyona alyona розповіла, що написала цю пісню ще декілька років тому, коли переїхала до столиці та більшість часу проводила вдома створюючи музику. Тоді авторка написала куплети цього треку, а з приспівом у неї виникли певні труднощі, які вдалося вирішити значно пізніше, завдяки залученню до роботи Марини Круть (KRUTЬ). Як зізналися дівчата, у цій композиції їхні «вібрації дійсно об’єдналися». Режисером лірик відео виступив Олександр Добрев. Цікаво, що станом на 12 серпня, відео з Альоною не було викладено на сторінках KRUTЬ у соціальних мережах.

alyona alyona & KRUTЬ – Заплутались

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *