alyona alyona & KOLA - Небо хилиться
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & KOLA – Небо хилиться (Кліп)

«Небо хилиться» – спільна чуттєва робота двох популярних українських виконавиць. У ній Alyona Alyona та KOLA співають про алегоричний пошук свого місця у світі, про важкий життєвий вибір та про внутрішню чистоту людей.

За словами артисток, небо тут асоціюється з дечим духовним, високим, надійним та розумним, із силою, що керує всіма нами. Слова пісні нагадують про важливість чистоти думок, про боротьбу зі складнощами та негативними впливами, про вміння прислухатися до свого сумління та відшукувати душевну гармонію. Адже у кожної людини є внутрішня кришталева сутність, яка дуже легко може забруднюватися. Головне – вміти вчасно очистити свою сутність, зберегти віру у власні сили та дотримуватися своїх цінностей.

alyona alyona & KOLA - Небо хилиться

Співачка KOLA зазначила, що у їхній композиції «Небо хилиться» йде мова про внутрішню чистоту людської душі, яка не втратить свою справжність із лином часу та набутим досвідом.

У свою чергу Alyona Alyona додала, що дивитися в небо, шукати відповіді, ставити запитання та навіть розмовляти із самим собою – характерні дії кожної людини, що знаходиться на роздоріжжі. І якщо в такий важкий життєвий період дехто нагадає, що правда все ж таки існує у світі, то це твердження може мотивувати піднятися та рухатися далі.

«Сподіваємось, що ця пісня віртуально обійме вас, підтримає та подарує віру у світле», – кажуть Alyona Alyona та KOLA.

Режисером кліпу виступив Антон Пільноватих.

alyona alyona & KOLA – Небо хилиться
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *