alyona alyona & Jerry Heil & Gedz - Вітер віє
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & Jerry Heil & Gedz – Вітер віє (Відео)

“Вітер віє, трава шумить”: alyona alyona та Jerry Heil екранізують ще одну пісню зі спільного ЕР.

Пісня “Вітер віє” – одна з чотирьох пісень нового EP “Dai Boh”. “Dai Boh” – це синтез української та європейської культури, етносу та сучасності. Кожний трек – це колаба з європейськими артистами різних країн, але всі чотири пісні мають одну спільну мету – зробити звучання української музики звичним для європейського слухача, закохати кожного в українську культуру, українську мову та українське бачення світу через призму музики.

У “Вітер віє” йдеться про молодого козака та його втому від тяжкого досвіду, що ліг на його молодість. “Вітер віє, трава шумить, а в тій траві козак лежить” – це не про поранення, не про втрату. Це про сум, який спокутує козака через те, що він згадує мирні часи – коли в його домівці було спокійне та щасливе життя. Життя, коли він не знав турбот і не знав болю. Але козак не втрачає надії, не зневірюється, адже сум за минулим життям дає велику силу для того, щоб це життя повернути, відбудувати та зажити ще щасливіше. Саме таку долю проживають зараз українці, що мужньо борються за свою свободу та захищають свій дім.

Як і останні роботи артисток, кліп “Вітер віє” створений на основі кадрів українського фільму. Цього разу “нове дихання” надали кадрам з фільму “Тигролови” 1994 р. за романом Івана Багряного, над відео працював молодий відеомейкер Orpheus Kid.

alyona alyona & Jerry Heil & Gedz – Viter viie

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. НегрыТребуютРаботы says:

    <3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *