alyona alyona & Jerry Heil & Trill Pem - Posmakuj
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & Jerry Heil & Trill Pem – Posmakuj (Кліп)

Jerry Heil та alyona alyona заспівали з польським репером про підтримку.

Усім людям потрібна підтримка від близьких. Особливо в такі тяжкі часи. Для когось це — друг, для когось — кохана людина, а когось втішає добре слово від наставника. Цей момент взаємопідтримки, коли цілий світ навколо двох людей стає неважливим, ліг в основу нової колаби alyona alyona, Jerry Heil та польського репера Trill Pem. У пісні поєднуються польська та українська мови, що підкреслює шалену підтримку, якою зустрів українців польський народ протягом повномасштабного вторгнення.

«Іноді в світі залишаються лише дві людини. Хто саме ці люди? Це закохана пара, чи батьки і діти, чи тренер і учень, чи людина і Бог? Буває по-різному, але коли людина не одна, коли вдвох, це завжди набагато краще, набагато сильніше, ефективніше. Завжди вдвічі більше: емоцій, підтримки, щастя, а головне – любові» — коментує колаборацію alyona alyona.

Наразі уся країна переживає неймовірно складні часи. Такі ж настануть і після того, як українці обовʼязково переможуть. Та війна залишить у душах багатьох осад, який дуже непросто подолати. Часом буде незрозуміло, для чого взагалі було боротися. Думки і спогади переплетуться, і створять відчуття пустоти всередині, яке Jerry Heil порівнює з картинами Клода Моне та музикою Клода Дебюссі.

«Моне і Дебюссі — творці-імпресіоністи. Музика Дебюссі — це завжди невловимий мотив і меланхолічний настрій. Картини цього стилю зблизька здаються незрозумілими мазками — і лише коли відходиш і розглядаєш здалеку, розумієш, що насправді зображено на них» — додає співачка.

З першого погляду широкі імпресіоністські мазки видаються незрозумілими. Та лише побачивши картину здалеку, можна зрозуміти задум автора і те, що зображено на картині. Так само і в житті — лише з часом ми побачимо, за що боролися українці у цій війні — за процвітання України для своїх нащадків. Тому зараз нам потрібно вистояти та підтримувати близьких, аби це майбутнє настало.

Від початку повномасштабного вторгнення alyona alyona активно працює на культурному фронті: збирає кошти на підтримку України у європейському та американському концертних турах. Також реперка активно записує колаборації із європейськими артистами, аби знайомити закордонного слухача з українською музикою. Нещодавно вийшов альбом колаборацій Dai Boh, де alyona alyona та Jerry Heil заспівали українські народні пісні з польськими, німецькими, латвійськими та литовськими музикантами.

alyona alyona & Jerry Heil & Trill Pem – Posmakuj

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *