alyona alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria (Сингл)

Як відомо, наразі вже можна ознайомитися з усіма піснями, які претендують представляти Україну на цьогорічному пісенному конкурсі Євробачення. Серед них і композиція від Jerry Heil та Alyona Alyona під назвою Teresa & Maria. До речі, ще до оприлюднення треку у мережі, багато хто вважав дівчат фаворитками на перемогу у Нацвідборі.

У пісні Teresa & Maria поєднано українську та англійську мови. За словами артисток, вони щиро вірять, що українській пісні під силу об’єднати весь свідомий світ.

Втім, дуетна робота виконавець викликала неоднозначну реакцію серед слухачів через використаний у ній образ Матері Терези. Їй закидають співпрацю з тоталітарними урядами, не надання людям необхідної паліативної допомоги, через переконання, що вони мають страждати, аби наблизитися до Бога. Разом із тим вона є лауреаткою Нобелівської премії миру (1979 рік).

alyona alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria

Як зазначила Alyona Alyona, у їхню спільну пісню закладено глобальну ідею. Завдяки цій композиції та їхньому виступу в цілому, артистки прагнуть ще раз поговорити про важку долю українських жінок та нагадати європейському слухачу про війну в Україні.

Jerry Heil: «Це пісня про об’єднання, про синергію. Мені здається, Україна сьогодні стала взірцем об’єднання для всього світу, і ми маємо продовжувати це показувати. Тільки коли світ буде об’єднаним, ми можемо боротися зі злом, боротися з викликами, яке дає нам життя. Зараз цього трошечки бракує у всьому світі. Зараз у всьому світі відбуваються війни, і Україна, як один з епіцентрів, де наразі відбувається війна, має повне право про це говорити і співати на сцені Євробачення».

Додамо, що вже 3 лютого Jerry Heil та Alyona Alyona виступатимуть у фіналі Національного відбору на Євробачення-2024 під номером 6.

alyona alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *