alyona alyona & Jerry Heil - Рідні мої
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & Jerry Heil – Рідні мої (Відео)

«Уже менше стільців стоїть біля столу святкового» — alyona alyona та Jerry Heil заспівали про тугу за рідними.

alyona alyona та Jerry Heil презентували другий спільний трек «Рідні мої». Він був створений до повномасштабної війни, але присвячений тому, що ми особливо гостро відчуваємо зараз.

Великдень здавна був тим святом, яке збирає за столом усю родину. Цей день — не так про релігійні звичаї, як про традиції усередині сім’ї. Можливість відсунути на задній план усі нагальні справи, разом розмальовувати писанки та поспілкуватися з рідними чесно, без масок. Та звісно ж, теплі та ностальгічні спогади з дитинства.

На жаль, у багатьох українців теплий та сімейний Великдень лишився лише у спогадах. Загарбницька війна, розв’язана росією, забрала рідних у дуже багатьох людей, змусила їх покидати свій дім та тікати у невідомість. Та де б ми не були, ми все одно нестимемо з собою часточку культурного коду своєї родини та країни.

«Цей рік кардинально змінив нас, змінив усе навколо. Багато сімей вже не об’єднаються, багато дідусів вже не тішитимуть онуків, в багатьох печах вже не пектимуть паски. Ми змінили свої цінності, змінили відношення до багатьох речей. Але незмінно будемо нести крізь роки традиції своєї нації та своїх сімей. Щоби пам’ять про них була вічною», — розповідає alyona alyona.

Туга за домом, біль за втраченими життями та думки про рідних так чи інакше об’єднують усіх українців прямо зараз. І це те, завдяки чому ми залишаємося людьми посеред жаху, який відбувається у прямому ефірі.

«Це трек про війну, написаний до війни.

За декілька місяців до нападу Росії на Україну мені почалася туга за буденністю, яку ми не цінували. Ніби відчувала.. і тут Альона, виявилося, написала куплети — як і в МОЛИТВІ — і запропонувала мені записати приспів.

Я згадала, як на Пасху збиралася вся родина — декілька десятків рідних людей за одним столом. І починалося традиційне: чи знайшла жениха? чого така худа? а он Любка сусідська…», — згадує Jerry Heil

Нагадуємо, нещодавно alyona alyona та Jerry Heil презентували спільний трек МОЛИТВА, де моляться за долю Україну та кожного українця.

Артистки сподіваються, що на цей Великдень уже не доведеться молитися за мир, а можна буде святкувати чудо Воскресіння разом із найріднішими.

alyona alyona & Jerry Heil – Рідні мої

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *