alyona alyona & Jerry Heil - Молитва
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

alyona alyona & Jerry Heil – Молитва (Відео)

«Закрий нам долонями небо» — alyona alyona та Jerry Heil записали спільну пісню-молитву.

alyona alyona та Jerry Heil презентували спільний трек «Молитва». Це — колективна молитва за всіх українців, які зазнали жахів війни, розв’язаної Росією.

Війна — це той час, коли навіть найскептичніші атеїсти звертаються до вищих сил. На перший план виходять слова, що йдуть прямо від душі. Волонтери повторюють про себе «Отче наш», везучи допомогу нужденним в гарячі точки. До Бога звертався чи не кожен, хто не міг зв’язатися зі своїми рідними під обстрілами. Згадують молитви й солдати в окопах, не знаючи, чи стане цей бій останнім.

Чим щиріше й гучніше звучать ці молитви, тим скоріше спокій заповнює серце. Jerry Heil вірить, що ці слова впливають не лише на психологічний стан, а й на світ навколо. А тепер уявіть, що про одне й те ж не лише думає, але й співає мільйонна нація.

alyona alyona & Jerry Heil - Молитва

«Як музикант, що досліджує фізичні властивості звуку, стверджую, що слово — це матерія. А як вірянка, відчуваю це так: що гучніше звучить це слово, то скоріше бажане справдиться», — каже Jerry Heil.

Схожим чином і виникла ідея «Молитви». Пісню написала alyona alyona, це перший текст, який у неї з’явився після початку повномасштабної війни. Реперка нині волонтерить в аптеці та розповідає про ситуацію в Україні у інтерв’ю закордонним ЗМІ. Часу на творчість лишається обмаль, та все ж без рефлексії подій навколо артистка не може.

alyona alyona записала свій вірш на найпростіший мікрофон в музичній школі у рідній Баришівці, адже записувати вокал у професійних студіях нині не має можливості. Автором музики став Стас Чорний, з яким музикантка неодноразово співпрацювала раніше.

Продюсер реперки, Ваня Клименко показав Jerry Heil записаний куплет пісні, а співачка написала приспів. Музикантка переїхала до Берліну, де записує музику та активно бере участь у концертах на підтримку України. «На запис в мене було всього декілька годин… Я слухала і мене промурашило від п’ят до маківки! — згадує співачка. — Захотілося створити атмосферу, як під час найщирішої молитви в храмі, коли не знаєш спеціальної молитви й говориш від душі так, що аж відчуваєш присутність Святого Духу».

alyona alyona сподівається, що пісні вдасться об’єднати українців та розповісти про їхні переживання у молитві. Адже українська нація нині об’єднана, як ніколи, у своєму прагненні до перемоги на своїй землі.

«Тільки так можна попросити за всю Україну одночасно, де б хто з українців не був. Я щиро вірю в нашу перемогу і в те, що з нами є Бог» — додає alyona alyona.

alyona alyona & Jerry Heil – Молитва

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *