alyona alyona & Jerry Heil - Екзамен
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & Jerry Heil – Екзамен (Відео)

«Справа в тім, що ми йдемо, мільйони разів впавши»: alyona alyona та Jerry Heil заспівали про життєві екзамени українців.

Ми живемо в надзвичайно складні часи, де кожен день — новий іспит, і в ньому немає місця для перездачі. А на зміну позначці «склав» приходить «обираю свободу». Про це і заспівала Jerry Heil у дуеті з alyona alyona.

«Ми щодня складаємо екзамен перед собою, перед Богом і перед рідними. Сьогодні ми складаємо екзамен перед предками. І складаємо його успішно. Наші вчителі й пророки, я впевнена, пишаються нами», — розповідає про ідею Jerry Heil.

Творити, кохати, планувати і просто жити в перервах між тривогами та відключеннями електрики — завдання із зірочкою, які ми так намагалися оминати в шкільних підручниках. А тепер, в наближенні такої бажаної Перемоги, вирішуємо їх на раз-два, проявляючи неабияку людяність, емпатію та силу волі.

alyona alyona & Jerry Heil - Екзамен

«Коли я почула приспів Яни, я відразу подумала, що зараз той період, коли всі ми складаємо певний життєвий екзамен. Це стосується як людей за кордоном, так і людей в Україні. Дехто не може його успішно скласти і лишається на тому ж місці, дехто навпаки складає і прямує вперед, а дехто, склавши перший іспит, одразу розпочинає підготовку до наступного. У кожної людини власна доля і я бажаю кожному, аби наші сьогоденні екзамени ми здали виключно на відмінно і продовжили жити далі у щасті та мирі», – коментує реліз alyona alyona.

Це вже не перша колаба артисток: протягом року alyona alyona разом з Jerry Heil випустили ряд синглів, ЕР Dai Boh, де українські пісні поєднувалися з баченням польських, німецьких, латвійських і литовських артистів.

alyona alyona & Jerry Heil – Екзамен

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *