alyona alyona & Jerry Heil - Чому?
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

alyona alyona & Jerry Heil – Чому? (Кліп)

«Чому?» – нова спільна робота alyona alyona та Jerry Heil, в основі якої лежать тисячі питань стосовно справедливості життя, важкості кожного нового дня в умовах війни, вразливості людей, тощо. Саме у пошуках відповідей на подібні філософські питання й народилася свіжа дуетна композиція.

Текст пісні наповнено думками, які виникають у кожного українця після 24-го лютого.

За словами Jerry Heil, із початком активної фази війни, вона зрозуміла, що усі істини є простими, а чи не найважливіше благо – проявляти любов. Співачка закликає чути самих себе, любити і не вимагати обовязкових емоцій навзаєм, шанувати батьківщину. Адже при такому відношенні до життя, простір навколо вас сам по собі стає чистішим.

Як зазначила alyona alyona, коли Jerry Heil скинула їй готовий приспів, вона буквально потонула у ньому, занурившись у глибину роздумів Яни. Багатьма зі запитань Яни до всесвіту також задавалася сама Альона, тому ця робота видалася такою гармонійною.

alyona alyona: «Такі питання виникають не тільки у нас із Яною – я знаю багато людей, які задаються такими ж самими запитаннями. Мені дуже хотілося б, аби наше оновлене суспільство, що формується просто тут і зараз, могло дати відповіді на ці питання, але не такою страшною ціною, якою дає зараз».

alyona alyona & Jerry Heil – Чому?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *