alyona alyona feat. Jamala – Забирай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & Jamala – Забирай (Кліп)

Яскравий фіт alyona alyona і Jamala: іронічно і зухвало про зворотній бік популярності в епоху соціальних мереж. У відео ви побачите Альону, чиє тіло обклеєно сотнями коментарів/стікерів, Джамалу в незвичному хіп-хоп образі, а також одержимого «диванного критика», що невтомно вторгається в особисте життя зірок, бажаючи отримати їх увагу за всяку ціну.

Відомі люди сьогодні живуть під величезним тиском. У соціальних мережах між ними та користувачами немає жодних перепон, кожен пише, що йому заманеться. Бути «вище цього» не так вже й просто. Щодня в твою адресу ллють сотні коментарів про те, як ти виглядаєш, що ти носиш, їси чи п’єш. Люди засуджують, вимагають уваги, провокують і навіть відкрито ображають.

Розуміючи, що вирішити цю проблему неможливо, Alyona alyona і Jamala задумали іронічно обіграти її в новому відео. Колективному образу нав’язливого фоловера вони пропонують несподіване рішення: «Забирай собі всі мої коменти і лайки, не пиши мені в direct свої байки», – читає в екран Alyona, змінюючи образи зі своїх перших кліпів «Голови» і «Вiдчіняй». Постіронія в дії!

Jamala йде ще далі. Вона пропонує фоловерам забирати собі все: «кліпи, топи, концерти і чарти». Alyona тим часом, готує йому смачний сендвіч, перетворюючи в блендері касетну плівку і навушники в єдину їстівну (?) субстанцію.

Втім, у фіналі всіх чекає хеппі-енд. Фоловер притискає до серця валізу чужих речей, спогадів і емоцій. На Альону прямо біля під’їзду чекає приємний «развіртуал»: школярі просять автограф у зошит і дарують їй за це цукерку. Але найзагадковішим залишається останній кадр…

alyona alyona feat. Jamala – Забирай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *