alyona alyona – Galas
Кліпи, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Galas (Альбом)

«Поки ви хайпуєте, я роблю GALAS»: alyona alyona випускає новий альбом.

GALAS — це хайп по-українськи. В своїх треках Альона привертає увагу до складних питань — екології, голоду, бідності, пандемії, внутрішньої сили та гармонії, хейту та стереотипів про жіночу красу.

В альбом входить 15 треків. Серед них — 11 фітів, записаних з топовими артистами з різних куточків світу: канадським хіп-хоп артистом Dax, палкою мексиканкою Yoss Bones, австралійською незалежною співачкою Sexton, музичним виконавцем з Аргентини ECKO, інді-зіркою з Ізраїлю Noga Erez, українським співаком MONATIK та іншими.

«Я дуже рада, що познайомилася з такою кількістю крутих музикантів і разом нам вдалося створити стільки композицій. Сподіваюся, українцям вони допоможуть розширити свою свідомість, відкрити щось нове, а для інших країн — відкрити Україну. Всі куплети я писала українською мовою. Хочу, щоб весь світ знав про український реп, знав, що він крутий, і що він качає», — коментує альбом alyona alyona.

GALAS Альона записала на Балі ще рік тому — тоді ж мав відбутися його реліз. Однак через COVID-19 дата двічі переносилася. Зрештою було вирішено, що альбом буде випущений у той же день, коли відбувся реліз «Пушки» у 2018-му році — 8 квітня.

alyona alyona – Galas

На підтримку альбому був відзнятий кліп на пісню «Я читаю реп». Він присвячений всім українцям, які покинули рідні краї в пошуках кращого життя. Всім тим, хто зіткнувся з так званим «синдромом емігранта». У відеороботі Альона нагадує, що найтемніший час наступає завжди перед світанком.

Режисером кліпу виступив Сергій Чеботаренко, найбільш відомий завдяки спортивній драмі «Пульс», що перемогла у двох номінаціях на американському кінофестивалі FLIC, та стрічці про Ігоря Сікорського «Містер Гелікоптер».

Примітка: Реліз альбому відбувається за підтримки легендарного лейблу Def Jam Recordings, до якого alyona alyona приєдналася у лютому 2020-го. Процес створення альбому був записаний у відеощоденник. У 7-ми епізодах розкривається, як були створені перші записи та демки, та як команда Альони чаклувала над музикою і текстами, щоб в результаті пісні залунали на весь світ.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *