alyona alyona – Дим
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Дим (Кліп)

alyona alyona випустила жартівливий кліп «Дим», у якому можна помітити пародію на відоме у нульових роках телешоу «Вікна». Пісню було записано разом із представником нової польської хіп-хоп сцени — Zabson.

Як зазначила alyona alyona, люди мають вміти «випустити пар», але у цей же час мозок може запалати і з нього може повалити дим… Виконавиці дуже сподобалася ідея режисера кліпу Dym, який запропонував помістити ці роздуми у сюжетну лінію шоу. У шоу, яке є типовим, постановочним та примітивним, розкривши сюжет за допомого того, що відбувається на телеекранах глядачів.

Режисура кліпу: Evjena Shtuchka, продюсер: Стас Смирнов.

«Кінь, стілець, бункер — основний меседж нашого кліпу. Та ні, жартую звичайно ж :) Просто хотіли увірватися в голови до нормальних, а може і не дуже, людей, і показати, як вони випускають пар і проявляють себе. Ідея народилася в машині за кілька годин, потім було багато переглядів шоу «Вікна» і вуаля — з’явилося щось божевільне, динамічне і справжнє. Відповідність картинки в голові і на екрані — це суперлюди нашої команди, які зробили ВСЕ, за що їм величезне спасибі», — говорить Женя.

«Люблю проекти, коли вся творча група на великому ентузіазмі. Цей проект саме такий. При мінімальному часі на підготовку (і ще меншому бюджеті) нам вдалося зібрати команду й зробити цей кліп на легкому та веселому вайбі. + Навіть встигли потусуватися з Zabson і трохи показати Київ», — каже Стас.

alyona alyona – Дим

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *