alyona alyona – Дубадав
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Дубадав (Кліп)

alyona alyona випустила кліп #дубадав, в якому взяли участь користувачі Viber.

«#дубадав» – танцювальний трек від української реперки alyona alyona. Це історія алегоричного перетворення людини в дерево, яке хоче розворушитися і танцювати на повну. У відео до треку взяли участь поціновувачі творчості артистки, просто створивши GIF у спільноті Viber.

alyona alyona: «Мені дуже близька ідея того, щоб завжди бути в гарному гуморі. Знаходити щастя у маленьких миттєвостях щодня і ділитися ним з усіма — на сьогодні це дійсно геройство.

Ми почали писати трек далеко від дому ще до карантину, але закінчити його нам допоміг саме він. Щиро хотілося написати веселу пісню, яка б символізувала відрив, несла гарний вайб незалежно від того, де ти знаходишся: навіть якщо ти не двіжуєш в мегаполісі – завжди маєш можливість танцювати серед дерев..»

Режисером кліпу виступив Дмитро Чернявський, який раніше працював разом з alyona alyona і Vladimir Cauchemar над відео «Dancer». Режисер зміг гармонічно інтегрувати в сюжет кліпу “Дубадав” GIF переможців конкурсу, що проходив протягом останнього місяця в спільноті alyona alyona в Viber.

«Я дуже щаслива від того, що так багато людей взяли участь у моєму танцювальному конкурсі і найкращі відео я змогла додати до кліпу і таким чином, в карантинний час, об’єднатися через Viber для того, щоб створити це відео.Сподіваюся, ви всі будете танцювати так, щоб аж #дубадали», – ділиться враженнями від роботи alyona alyona.

alyona alyona – Дубадав

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *