Alyona Alyona – Булiнг
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alyona Alyona – Булiнг (Кліп)

Alyona Alyona випустила іронічне відео на тему булінгу серед підлітків. «У нашому житті є моменти, які ніколи не забуваються і назавжди залишаються в пам’яті». З цих слів рівно місяць тому Alyona Alyona розпочала серію публікацій у своєму Instagram, присвячених темі булінгу і цькування серед дітей та підлітків.

Головна зірка української реп-сцени зізнається, що в шкільні роки сама не раз ставала об’єктом глузувань і образ. Сьогодні Олена не боїться прямо говорити на цю тему і закликає всіх, кого стосується проблема булінгу, залишатися самими собою, не соромитися і впевнено рухатися до своєї мрії.

Щоб привернути увагу аудиторії до цієї популярної проблеми, Alyona Alyona записала новий сингл під назвою «Булiнг» і представила відео до нього, зняте разом з її постійним режисером DELTA ARTHUR. У ролі супергероя, який змінює образи і ролі, Олена встає на захист скривджених і дає здачі компанії хуліганів. Олена-гот, Олена-панк, Олена-баскетболіст і навіть Олена-аквалангіст як привід згадати нетлінні «Рибки-Рибки!». Новий кумир української молоді, Alyona Alyona виступає на підтримку всіх «несхожих». Тих, хто вибирає незвичайні захоплення, субкультури, спорт або музику, а не безглузде поневіряння між дворами.

Разом з тим, alyona alyona закликає підписників ділиться своїми відвертими історіями на тему булінгу, використовуючи тег #освiживпевненiсть. Очевидно, що її власний приклад виглядає надихаюче!

Alyona Alyona – Булiнг
Alyona Alyona y FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *