Alyona Alyona & Alina Pash – Падло
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alyona Alyona & Alina Pash – Падло (Кліп)

Хто там сказав на мамку падло? Українська реперка Alyona Alyona показала яскравий кліп на спільну з Аліною Паш пісню «Падло», яка потрапила до дебютної платівки артистки «Пушка». За зйомку відео і сценарій до нього відповідав французький режисер Nathan Daisy, також відомий на псевдо Jaw – фронтмен паризького хаус-тріо Dop. Зйомки проходили у Києві, на арт-заводі Платформа.

Події кліпу розгортаються у 2049 році. За постапокаліптичним сюжетом відео, активістки руху «Бестії-берегині» викрадають чоловіків для пошуків одного особливого артефакту, який надасть жінкам владу. Та дівчина, яка отримає цей дар – стане єдиною обраною і тільки їй буде накреслено долею отримати необмежену жіночу волю, для того щоб зробити цей світ кращим. «Це така собі страшна казка, в якій є дещо, що ми всі обов’язково маємо зрозуміти для себе. Це один з образів, які я бачу уявляю наше майбутнє. Дякуємо всім людям, які прийшли зі самого ранку для зйомок останньої сцени», – коментує режисер.

Роль тієї самої обраної дівчинки у фіналі кліпу виконала Уляна – донька української DJ-ки Анастасії Топольської, дружини політика Сергія Лещенка. Зауважимо, що крім Альони та Аліни, у кліпі «Падло» звучить закадровий голос народної артистки України Ніни Матвієнко. Стиліст кліпу – Валерій Топал, який доклав руку до всіх попередніх робіт Аліни Паш.

Ось що говорить Alyona Alyona про ролик «Падло»: «У кожної людини свій шлях, яким ми прямуємо. На цій дорозі завжди присутні різні перешкоди та бар’єри, на ньому трапляються як підйоми, так і падіння, які дають змогу отримати найцінніше – досвід. Адже саме досвід із покоління в покоління залишали нам наші предки. І саме завдяки унікальності даного досвіду сьогодні ми є тими, хто ми є».

Додамо, що перші глядачі лишилися у захваті від новинки: «Це найяскравіша колаборація в новітній історії українського хіп-хопу»; «Єдина країна в світі де дівчачий реп крутіше пацанського»; «Нічого не зрозумів але дуже цікаво»; «Показали постапокаліпсіс краще, аніж то було за всю історію Російського кінематографа»; «Ніколи не думав, що можливо поєднати українські народні пісні та стильний фаст флоу реп. Ви зламали цю думку!».

Alyona Alyona & Alina Pash – Падло
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *