alyona alyona - 20 Тонн
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – 20 Тонн (Кліп)

Спеціально до релізу свого нового міні-альбому LAVA, виконавиця alyona alyona презентує відео до пісні «20 ТОНН». У кліпі піде мова про хейтерів, а ще про внутрішній світ Альони, в якому існує маленьке затишне місце для душевних розмов із тими, хто її не розуміє та хейтить.

Стиліст та кліпмейкер Аня Велосипедова, яка зняла «20 ТОНН», вже не один рік співпрацює з alyona alyona. І цей відеоряд можна вважати апогеєм спільної роботи, коли різні колажі та пародії вилилися у такий яскравий, незвичний та на 20 тонн метафоричний кліп.

«Знімали ми близько 12-ти годин. Все пройшло гладко. Думаю, найважчий момент у прямому сенсі слова — це ванна, наповнена спагетті. Ця маса важила досить багато і створювала максимальний дискомфорт Альоні, але вона герой», — коментує Аня.

Естетика відеоряду незвична для виконавиці: фанати вже звикли до фрістайл-кліпів, знятих на смартфон і динамічно змонтованих. І це — ще одна алегорія. Адже справжня alyona alyona — проста, яскрава та жива. У цьому ж кліпі вона не є частиною простору навколо себе, адже все — несправжнє, все — для хейтерів.

alyona alyona – 20 Тонн

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *