Alloise – Зірочко
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Alloise – Зірочко (Кліп)

Популярна співачка Alloise знову заспівала українською мовою! І зробила вона це спеціально до ювілейної 25 річниці Незалежності України – напередодні свята у соціальних мережах відбулася презентація композиції під назвою «Зірочко», в основу якої покладено вірші сучасного українського поета Василя Мольфара, а також офіційного відеокліпу до неї. Нагадаємо, що минулого року Alloise вперше за десять років заспівала українською мовою разом із фронтменом гурту «С.К.А.Й.» Олегом Собчуком, а відтепер поповнила перелік своїх творчих доробків рідною мовою.

Своє нове відео Alloise або ж просто Алла Московка, символічно знімала у мальовничих українських Карпатах, заручившись підтримкою спеціалістів ONLINE.UA. За словами співачки, ця робота стала справжнім посланням до кожного українця, що знаходиться у будь-якій місцині нашої земної кулі, а надзвичайна автентика та миловидність рідних земель тільки посилили цей меседж. Основна ідея кліпу та пісні «Зірочка» – це незламна віра у світле майбуття нашої держави, яка надзвичайно необхідна у сьогоднішні складні часи абсолютно кожній людині.

Варто додати, що твір «Зірочко» – це не єдина новинка Alloise до нещодавнього свята Незалежності. Окрім цієї роботи, виконавиця також взяла участь у записі композиції «Оберіг» спільно ще з 25-ма іншими українськими артистами, серед яких були вже згаданий нами Олег Собчук, Арсен Мірзоян, Валерій Харчишин з «Другої Ріки», Тоня Матвієнко, Сашко Положинський, Ілларія, та багато інших. Це відео ми також додаємо до публікації трохи нижче.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *