Alloise – Мольфар
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Alloise – Мольфар (Кліп)

Співачка Alloise продовжує музично-поетичну алхімію, покладаючи на музику віршовані рядки поета Василя Мольфара! Свого часу ми вже розповідали читачам «Нотаток» про подарунок виконавиці усім співгромадянам до Дня Незалежності України у вигляді пісні та кліпу «Зірочко», після якої була композиція «Родина», а сьогодні пропонуємо до вашої уваги новинку під назвою «Мольфар». Режисером свіжого відео виступив відомий кліпмейкер Кадім Тарасов, а оператором-постановником роботи став Володимир Шкляревський. Постановником неймовірної танцювальної хореографії виступив Василь Козарь (KOZAR Dance Theatre).

В основу нового кліпу «Мольфар» покладено символічний шлях людини з несвідомого потойбіччя до одного з двох світів – світлого чи темного. Взагалі світло і темрява неодмінно супроводжують нас протягом усього життєвого шляху і на якому саме боці перебувати більшу частину відведеного часу, обираємо тільки ми самі. Дехто з головою кидається в один чи інший бік, а дехто намагається балансувати на цій неймовірно тонкій, майже прозорій грані двох протилежних півкуль. Словом, перед вами оригінальна музична варіація на тему творення світу, боротьби добра і зла, та демонстрація того несвідомого виміру, у який занурюються втрачені серця.

«З особливим почуттям радості і свободи я презентую вам цю відео роботу! Дякую моїй новій сильній команді за сміливість занурення у глибини та їхній неймовірний професіоналізм у втіленні моїх тонких переживань», – пише про кліп «Мольфар» у соціальних мережах Alloise.

Ватро також додати, що найближчим часом усі твори Alloise на слова Василя Мольфара таки об’єднаються в єдине ціле та доповняться черговими новинками, адже співачка вже анонсувала скорий вихід свого нового тематичного, та виключно україномовного альбому. Слідкуйте за новинами!

Alloise – Мольфар

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *