Alina Shevchenko – СонЦеСон
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Alina Shevchenko – СонЦеСон (Альбом)

Молода українська співачка Аліна Шевченко зібрала в єдине ціле свої музичні напрацювання з різних часових проміжків творчої діяльності та представила широкому загалу власний дебютний 12-трековий альбом, що отримав назву «СонЦеСон». Весь матеріал платівки було викладено на офіційних сторінках соціальних мереж виконавиці у лютому 2016 року. Студійна робота над релізом тривала протягом останнього півріччя та проходила на кіровоградській студії звукозапису Radharaman records. Автор всіх презентованих композицій – Аліна Шевченко, аранжування – Валентин Поворозник.

Під час роботи над альбомом «СонЦеСон», Alina Shevchenko та її музиканти прагнули створити максимально цілісний продукт, який якнайкраще відображав би закладену в кожну пісню окрему історію, демонстрував її слухачеві крізь призму бачення виконавиці та формував би у результаті одну велику, здебільшого романтичну розповідь. Словом, перед музикантами стояло завдання максимально занурити слухача у власне світосприйняття, а чи вийшло у них це чи ні, вирішувати тільки вам.

Варто додати, що одна з композицій платівки «СонЦеСон» на самісінькому початку 2016 року встигла отримати також своє візуальне втілення. Перший офіційний відеокліп співачки на пісню «Поле Воли» вже доступний для перегляду на YouTube.

Наразі Alina Shevchenko продовжує працювати над накопиченням нового музичного матеріалу, який здебільшого тяжіє до акустичного звучання, а також разом зі своєю командою готується виступити на декількох літніх фестивалях України.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *