Alina Pash & XXV кадр – Vysokomirni
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alina Pash & XXV кадр – Vysokomirni (Кліп)

У мережі з’явився фіт Аліни Паш із переможцем її челенджу «Антихейт» – артистом на псевдо XXV кадр. Нагадаємо, що співачка запустила у світ куплет і приспів треку Vysokomirni, та дала шматок біту, під який будь-хто міг начитати свою авторську частину на злобу дня про хейт і тому подібне.

«Реально кууупа людей це зробила, за що я кожному вдячна, бо це було щось справжнє, живе і підтримувало тонус під час пандемічного піку. Ви круті. Потім я зі своїми цікавими друзями, музикантами, і навіть своєю маман, у прямих ефірах обирали шістку фіналістів, із яких методом голосування вже підписники обрали свого улюбленця, з яким я пообіцяла записати повноцінний фіт, що увійде у мій ЕР Amerikraine Dream. Перемогу здобув XXV Kadr – хлопчисько, якого ви не викупите відразу. Він завжди ховається за окулярами, стайлом, дивачною читкою, але чітко відчувається, що Він спражній і безперечно цікавий артист. До речі, на Vysokomirni Він вперше зазвучав українською і, як на мене, вийшло», – коментує Alina Pash.⠀

У результаті меломани отримали сильний трек, де розкривається актуальна тема хейту, пустослів’я, індивідуальності артиста і його противаги – псевдоартиста.

По завершенню студійної роботи, Аліна Паш зрозуміла, що пісня Vysokomirni потребує кліпу. «Хотілося зробити щось легеньке, не сильно затратне, бо як ви розумієте, концертів і фестивалів нема, тому ми трошки смокчимо лапу. І от Я пишу сторік в інсту – шукаю когось, хто б міг допомогти, ало, Ви де? І за 4 хвилини мені відповідає Артур Унгварський, хлопець, якого Я ще малим шпіндалєтом бачила на студії в Ужгороді, де їздила на уроки вокалу. І вже на наступний день ми побігли знімати, бо я як завжди вмію бути зайнятою і мати тугенькі дедлайни. Ми мали майже нічого, але в кінці кінців просто провели київський вечір, як то по літу й молодості вміємо, але із камерою… І здається вийшло передати атмосферу», – додає головна Бітанга країни.

Alina Pash & XXV кадр – Vysokomirni

Зауважимо, що до згаданого Аліною майбутнього міні-альбому Amerikraine Dream було знято трихвилинний відео-тізер, з яким ви можете познайомитися на YouTube-каналі виконавиці.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Cooper says:

    Біт дуууже густий. Кадр за ним встигає, Аліна – не зовсім. І різниця флоу дуже різко контрастує. Тільки співати – було б вигідніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *