Alina Pash – Vysokomirni
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alina Pash – Vysokomirni (Кліп)

Alina Pash дає відпір хейтерам новим синглом Vysokomirni.

«З давніх часів туга і печаль приводили українців до марного ремесла витонченого хейтерства. Адже замість того, щоб займатися справою і вдосконалювати свої навички, можна просто лежати на печі і писати незадоволені коментарі в Інтернеті. Ви точно знаєте таких людей! Вони ледачі і без причини зарозумілі. Енергетичні вампіри, які дряпають душі і серця своїми словами. На них є лише одна управа – #протихейт спіч».

З цих слів стартує новий масштабний челлендж, придуманий і втілений співачкою Alina Pash спільно з відомим київським креативщиком і поетом Владом Волочай (Kontora.ltd, Katacult). Озброївшись забійним аргументом «Критикуєш – пропонуй!», Аліна запускає хвилю #протихейт панчів, які немов списи і стріли полетять в пихатих хейтерів, здатних лише засуджувати чужі дії.

В основі челенджу – новий сингл «Vysokomirni». Пісня – конструктор, в якій сама Alina читає лише один куплет, а далі залишає музику і місце для ваших слів. За задумом до челенджу повинні підключитися не тільки артисти і музиканти, а й усі бажаючі. Єдина умова для створення власного куплета – він повинен бути присвячений проблемі образ, цькування і ненависті. Всього, що дратує і не подобається. «Негатив і невдоволення краще виплеснути в тексті на біті, ніж в коментарях або за спиною. Тільки тоді буде викид енергії», – каже Аліна.

Сам трек можна буде скачати з Телеграма Alina Pash. Готове відео слід відправити в телеграм Аліні і опублікувати на своїй сторінці в Instagram з підписом #протихейт, зазначивши в пості @alinapash. Сама Аліна обіцяє викладати найкращі версії треку Vysokomirni в своїх соціальних мережах протягом двох тижнів. Переможець отримає приз: мерч з нового дропа Alina Pash.

«Цим треком я закликаю всіх не стримувати свої емоції і не тримати в собі образу. Навпаки, я пропоную давати відсіч хейтерам. Причому не словами, а ділом. Це зайвий раз доведе, що самі вони крім бла-бла-бла ні на що не здатні », – коментує нову роботу сама співачка. Аліна закликає шанувальників піклуватися про своє психічне здоров’я, уникаючи токсчіного оточення і засудження.

На підтримку синглу також вийшло напів анімаційне відео від продакшн-команди Brosbeat. Арт частиною відео займався – Alexander Derega. Музику для «Vysokomirni» написав виконавець і саунд-продюсер Саша Чеф – учасник хіп-хоп групи VBROS.

Alina Pash – Vysokomirni
Alina Pash y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *