Alina Pash - Вірити
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Alina Pash – Вірити (Кліп)

Alina Pash презентувала нову композицію під назвою «Вірити». Окрім самої пісні, також було оприлюднено відеороботу до неї, режисурою якої займався Юрій Катинський. Трек «Вірити» став першою ластівкою з майбутньої платівки співачки, реліз якої має відбутися у 2023 році.

Alina Pash - Вірити

Alina Pash розповіла, що щиро вірить у те, що українці є великою родиною, у якій нема поганих чи хороших, західних чи східних. Вона дуже хотіла би, щоб ця композиція спонукала нас впевнено дивитися у майбуття, але завжди пам’ятати минуле та сьогодення, виборене кров’ю. Наш шлях боротьби є дуже складним, але він обов’язково виведе нас крізь темінь до світла.

Зйомки кліпу до пісні «Вірити» проходили у Львові, у приміщенні експериментальної кераміко-скульптурної фабрики. У ролику Аліна символічно знімає зі старих монументів вуаль забуття, лишаючись в оточенні символів давнини нашої країни.

Alina Pash – Вірити

Ось як реагували на новинку меломани:

  • «Віримо в ЗСУ! Віримо в нашу перемогу! Україна є і буде! Дякую, Аліночка за чудову пісню! Дуже гарна!»;
  • «Не зважаючи на зашквар із Кримом, талант у вас Аліно не відібрати, як і відчуття на класних стилістів та візуалізацію»;
  • «Дякую за ще одну чарівну і тендітну пісню. Продовжуй свій шлях. Дуже талановита та самобутня душа»;
  • «Як завжди свій винятковий смак й бачення музики. Браво, Аліна»;
  • «Це у кожному серці українця – вірити ЗСУ, вірити у Україну, вірити в кожного з нас. Все буде Україна»;
  • «Alina Pash ,не перестаєш дивувати та захоплювати! Вишукана естетика, глибокі сенси та чарівна музикальність – все це ТИ! Пишаюсь тобою».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *