Alina Pash – Се Україна, йо
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Alina Pash – Се Україна, йо! (Кліп)

Перед виходом платівки «Пинтя» (а точніше її першої частини), Аліна Паш презентує іронічний кліп на пісню «Се Україна, йо!». Свіжий ролик стилістично перегукується із роботою американського виконавця Childish Gambino – This is America, де підіймається проблематика жорстокості американської поліції, важкого життя темношкірого населення, та інші локальні аспекти. Саме цей ролик надихнува Аліну Паш на створення нового кліпу про реалії сучасної України.

У кліпі «Се Україна, йо!» Alina Pash приміряє на себе кілька кардинально різних образів, серед яких впливовий журналіст, активістка, ведуча новин і прогнозу погоди, та навіть Президент України. В анотації до відео на закарпатському діалекті переказано історію про український народ, який постійно на щось скаржилися, але одного разу все ж таки почав пишатися своїм корінням.

«Я хотіла зробити відео, але не таке як усі, хто наслідував Гамбіно. Ми постарались зробити це зовсім по-своєму, почавши із повністю нового інструменталу треку. Дримби, цимбали, стук дерев і купа всього електронного – справа рук Артема Угоднікова . Він маг свого діла! Над відео працювали люди, які повірили у мене та віддались процесу на повну, зробили комфортні умови і зняли на кльовому рівні – це Best Friends Film і real soldier Дмитро Тихончук, який загалом і монтував більшість каверів за це рік. BRRRRAH! І звісно, подяка небайдужим людям, що прийшли тоді підтримати Наш мітинг, де ЗАБОРОНЯТИ ЗАБОРОНЕНО і де ВСЯ ВЛАДА УЯВІ!» – коментує Alina Pash.

Додамо, що прем’єра першої частини альбому «Пинтя» відбудеться вже за кілька днів – 24 травня 2019 року.

Alina Pash – Се Україна, йо!
Alina Pash y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *