Alina Pash – розМова
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Alina Pash – розМова (Альбом)

«Навушники у вуха. Спокій у розум. Тепло у серце», – саме так анонсувала реліз своєї нової платівки «розМова» Alina Pash. Як і було обіцяно раніше, альбом з’явився на медіа-майданчиках сьогодні, 2 квітня 2021 року.

Платівка «розМова» вмістила у себе дев’ять треків загальною тривалістю близько 30 хвилин. «У ці пісні вкладено мій внутрішній шлях до самої себе. Я сподіваюся, ви також зможете для себе зрозуміти, куди вам слід рухатися далі, як це зрозуміла для себе я», – каже співачка.

Словом, в основі лонг-плею лежить історія про дівчину, яка знаходиться на шляху до самопізнання, розуміння духовних істин, поняття любові та гармонії з природою. За словами Аліни, альбом поєднав різні музичні стилі: від електроніки і хіп-хопу, до фольку та ліричних балад.

Історія нової платівки Аліни Паш бере свій початок в Ізраїлі, де у лютому місяці минулого року було створено пісню «Ласки дівочі». Потім були мандрівки рідними краями, фольклорні експедиції, під час яких виконавиця відкривала для себе музичну Гуцульщину, збирала місцеву народну творчість, писала пісні, надихалася… Наприклад, для пісні «Ініціації» записали реальну проповідь місцевого священика, а в треку «Вода» – вірш у виконанні його сина. Запис останнього проходив у церкві, де знімали «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова.

Додамо, що найближчим часом Alina Pash планує презентувати декілька кліпів до пісень альбому «розМова».

Alina Pash – розМова
Слухати та придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *