Аліна Паш
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Аліна Паш – Пинтя (Музичний фільм)

Аліна Паш показала документальну стрічку за мотивами альбому Pintea. Фільм переповідає ключові етапи життєвого шляху співачки. Аліна ділиться особистими історіями. Тут все: і містичні події родом із дитинства, і рідні люди, які допомагали дівчині віднайти свій шлях.

У центрі сюжету — Пинтя, вітчизняний Робін Гуд сімнадцятого сторіччя та головний герой легенд Закарпаття, якого Аліна Паш називає своїм далеким предком. Саме він — Пинтя Хоробрий — ключ до розуміння її творчого Всесвіту. І разом з тим, основа концепції дебютного альбому співачки.

Зйомки фільму Pintea проходили, звісно ж, у Закарпатті, а також у Барселоні та Києві. Окрім самої Аліни, у кадрі з’являються її друг і соратник по творчості Валерій Топал, коханий виконавиці французький музикант Натан Дейзі, молодий артист на псевдо WWWAAAVVVEEE та багато інших.

Фільм було створено діджітал платформою «PASIKA Magazine». Змінюючи образи і локації, автори сюжету малюють об’ємний портрет співачки, залишаючи центральне місце в ньому, власне, музиці. Пісні Аліни Паш гармонійно вплетені в канву сюжету і набувають новий, несподіваний контекст.

Виробництво: PASIKA magazine; Головна героїня, лірика: Alina Pash; Режисер, продюсер: Alexandra Shamray; Оператор: Danya Chorny.

Аліна Паш – Пинтя
Аліна Паш y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *