Alina Pash – Пинтя: Місто
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Alina Pash – Пинтя: Місто (Альбом, ч2)

Сага про Пинтю чекає на своє продовження! «Арья Старк із Закарпаття» – Alina Pash презентує другу частину концептуального альбому «Пинтя», присвяченого історії її далекого родича – напівміфічного закарпатського Робіна Гуда Пинті Хороброго.

У попередніх серіях: дебютний хіт Bitanga, шалена Bosorkanya, тропічний бенгер Slukhay і багато іншого. А вже через місяць – порція зовсім нових треків.

«Треклист обох частин альбому вибраний не випадково. Перша частина називається «Гори». Я родом з гірського села. Гори тут – це символ рідного місця, моїх витоків, музичних коренів », – каже Аліна.

Misto, в свою чергу – це історії дня сьогоднішнього. Бурхливе динамічне життя у великому місті, в якому сплітаються люди, події та випадкові зустрічі. І якщо в першій частині альбому основним акцентом було етно-звучання, то лейтмотив другій частині – урбан-саунд, хіп-хоп і всі його актуальні варіації.

«Я свідомо робила багато фічерінгов з фрешменами. Мені цікаво підтримувати молодих артистів. З новою енергією все виходить по-чесному», – зазначає співачка.

Аліна співає з Києва і про Київ. Це місто наче троянда вітрів. В обличчях перехожих – різні світи. Так звучить і сам альбом. Хіп-хоп французькою, російською та українською мовами, меланхолійний тріп-хоп грузинською ( Dykhaly з Ніні Нутсубідзе), нео-соул англійською (фічерінг з українським вундеркіндом WWWAAAVVVEEE). Ну і, нарешті, драматичний world саунд від італійського продюсера Пірса Фаччіні (сингл Radila).

«Pintea: Misto» – мультикультурний запис. Крок від локального гео-поінт в альбомі «Gory» назустріч глобальному світу і новим віянням.

Не дарма в завершенні цієї історії ми знаходимо трек під назвою Ocean. Через дві частини альбому Alina Pash створює цілий Всесвіт – океан з ідей, образів і різних звуків. Вісім різних саунд-продюсерів, безліч дуетів і колаборацій. Перехресне використання суб-жанрів і яскраві фарби етно-колориту – від Іспанії і Бразилії аж до арабських мотивів (потенційний хіт Dela). Тепер, після виходу обох частин альбому, «PINTEA» розкривається немов яскраве, розшите полотно з безліччю яскравих візерунків і символів.

Альбом «PINTEA: MISTO» вже доступний для покупки і стрімінга у всіх онлайн-магазинах.

Alina Pash – Пинтя: Місто
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Anatolii says:

    Якщо в Горах Доводилось пропускати лише російськомовну “Течія”, то в Місті таких вже 3, нажаль.
    Ваше право звісно, яку музику грати/співати, але через такі “запорєбрікомовні” треки повноцінно “слухати/лайкати” альбом, особисто мені, важко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *