Alina Pash – Pintea (Кліп)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alina Pash – Pintea (Кліп)

«Пинтя не лякається п’ятниці, 13. Він і є втіленням п’ятниці, 13», — говорить співачка Alina Pash.

Ключовий трек в рамках концепції її дебютного подвійного альбому Pintea отримав, нарешті, свою екранізацію. Напівміфічний герой із закарпатських легенд, благородний розбійник Пинтя очима Аліни Паш забарвлений в чорно-білі кольори з різким вкрапленням криваво-червоного. Саме таким вийшов сам кліп. Мінімум фарб і свідома аскеза.

Аліна тут повністю відмовляється від фокусів відеографії, яскравих ефектів або монтажу і всі три хвилини працює «в камеру». Акцент зміщується з її обличчя на дивний артефакт на шиї. «Це давня афганська прикраса», — уточнює Аліна.

У кадр потрапляють, здавалося б, випадкові люди. Вони забуваються в екстатичному танці, віддаючись волі циклічного шаманського біта. Режисером нового кліпу Pintea виступив Джеймс Фішер з Австралії.

«У відео було знято моїх близьких друзів із різних країн світу. Ми знімали цей ролик влітку в Барселоні. На той момент всі вони як раз приїхали відвідати відомий місцевий фестиваль Sonar, максимально «відірватися» без своїх дітей. Усі хлопці мають приблизно однаковий вік і всі вони пов’язані з творчою діяльністю.

Цікаво, що відео знімати ми взагалі не планували. Часом так стається і це кльово. 2 години fun-у і кілька пляшок натурального вина порішали у всіх всі комплекси, тож ми кинулись у дивний слоу моу пляс. Запостити цей кліп я вже давно могла, але там стільки всього неслось у кінці літа, а потім у вересні… Коротше, я рада, що це відео залетіло у мій YouTube і тепер Ви можете бачити Пинтяню, її афганістанське намисто і друзів-диваків у п‘ятницю 13. Ловіть і нічого не бійтеся в цій жизі», — розповідає Аліна Паш.

Alina Pash – Pintea
Alina Pash y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *