Alina Pash – N.U.M.
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alina Pash – N.U.M. (Кліп)

Прогресивна виконавиця Alina Pash презентувала кліп до свіжого треку N.U.M. (Nobody understand me), знятий під час її минулорічного виступу на фестивалі Brave Factory. Video by PicOi! LIVE Production.

N.U.M. – це арт-маніфест, спрямований проти соціального нерозуміння. Це заклик до усвідомлення коренів і нагадування не забувати свої місця сили – напористий хіп-хоп з елементами етнічних мотивів.

Співачка використовує кілька мов у куплетах пісні – українську, англійську та російську. Своєю роботою вона хотіла донести ідею про те, що музика не має кордонів, а мова — це тільки один з інструментів.

За словами Аліни, трек Nobody Understands Me адресується всім тим, хто і досі лишився жити у минулому сторіччі, хто диктує нелогічні й застарілі правила життя і поведінки.

Зауважимо, що сингл N.U.M. вийшов на новому лейблі Alina Pash – Bitanga Blood. Музичну частину написав Стас Кулаковський, він же Inodi, окрім якого над треком працювали Nathan Daisy і wwwaaavvveee з команди співачки.

Alina Pash – N.U.M.
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Варто також додати, що новинка була одразу ж позитивно сприйнята більшістю меломанів:

«Занадто добре! Не впевнений, що це взагалі законно»;

«Вогонь! Після цього треку, з’являється потреба сходити до душу та охолонути»;

«Так, взагалі, я таку музику не слухаю, але, це просто неймовірно! Дуже радію за зміни в українській музиці та нашим талановитим виконавцям»;

«Звук просто шикарний. Дуже атмосферний рейв»;

«Нагадало молодість і Prodigy) Дякую».

Alina Pash – N.U.M.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *