Alina Pash – Молитва
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Alina Pash – Молитва (Лірик-відео)

Alina Pash випустила пісню «Молитва», запросивши з її допомогою усіх охочих слухачів поринути у пошуки глибокої істини.

Головна ідея новинки полягає у тому, що сучасний світ повністю заповнює простір навколо людини інформаційним шумом, і дуже важливо вміти виокремити з нього дійсно потрібну інформацію. Інколи людина просто застигає на місці забуваючи про розвиток, адже навіщо мислити та рухатися далі, якщо в мережі є відповіді на всі питання? Тому Alina Pash і вирішили звернути увагу на дану проблему та застерегти усіх не піддавалися негативному впливу мережі.

Сингл «Молитва» увійде до майбутнього альбому співачки під назвою «розМова», прем’єра якого запланована на завтра, 2 квітня 2021 року. Для того, щоб цей альбом був максимально глибоким і наповненим, Аліна разом з творчою командою їздила у фольклорні експедиції на Гуцульщину у пошуках «внутрішніх кодів». Майже всі звуки, які використовуються в композиціях платівки, були записані під час подорожей. У цих подорожах мелодії, пісні і звуки природи записували за допомогою спеціальної міні-студії.

Окрім того, на підтримку альбому у травні має відбутися прем’єра документальної стрічки «Розмова поколінь» та виставка «ДНК її сутності».

Alina Pash – Молитва

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *