Alina Pash – Косиця
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alina Pash – Косиця (Відео)

«Косиця» – нове відео Аліни Паш, зняте до однойменного треку зі свіжого міні-альбому «Норов». За словами виконавиці, основні слова-ключі до цієї пісні закарпатською говіркою: косиця – квітка, якою заквітчуються; гузиця – дупця.

«Дивились lyric video «Косиця»? Як Вам відео від 1 до 10? А якщо скажу, що відзняли вдома, на фоні чорних штор із бюджетом в 0 грн? Я не боюсь озвучувати, що експерентую і таким чином. Взагалі, ідеальна історія – не моя правда. Я помиляюсь. Часом при прямому промені прожектора й на людях. І ці помилки зрощують у мені Людину, Жінку, Артистку. Бо помилятись норм для всіх. Нє, Я поки не живу у власній квартирі, у мене нема дорого авто, Я не рекламую хлам або те, що мені відверто не подобається, роблю те, що доставляє задоволення, пишу і балансую музику, яку відчуваю, а не яку вимагає «базар» і більшість зароблених коштів Я вкладаю відразу у творчий розвиток Alina Pash. Чи легко мені в такому режимі? Хм) Чи когось зумію своїм шляхом надихнути творити власну історію? Хм) Чи буду далі топтати за своє? Палке ТАК! Обнімасана. Полюбила це слово. Ось мій новий підпис в кінці», – коментує Alina Pash.

Додамо, що над композицією «Косиця» та над іншими піснями свіжого ЕР, Аліна Паш працювала разом із Pahatam (Євгеном Яременко) – столичним діджеєм та продюсером лейблу «РИТМ».

Alina Pash – Косиця
Alina Pash – Косиця

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *