Alina Pash - Karpatska
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Alina Pash – Karpatska (Сингл)

Нова пісня Karpatska від Alina Pash вже доступна для прослуховування на всіх музичних майданчиках!

В основу цієї композиції покладено автентичну карпатську співанку, яку співачка дещо адаптувала та доповнила.

Alina Pash - Karpatska

«Karpatska створена на основі давньої гуцульської співанки, яку Я почула в Криворівні. Вона про палку любов людини до свого рідного: до країни, до історії, до природи. Про повагу і плекання того, що оточує Нас протягом життя. Цікаво знати, як Вам відгукується Karpatska? Чи подобається такий стиль?» – запитала у слухачів Аліна Паш.

Особливості звучанню новинки додає давній гуцульський музичний інструмент – дримба, який підкреслює нерозривний зв’язок сучасності та давнини.

Варто також додати, що трек під назвою Karpatska є першою з трьох композицій, які Alina Pash запланувала видати впродовж березня. Слідкуйте за наступними новинами!

Alina Pash – Karpatska
Музичні платформи


Ось деякі відгуки про новинку:

  • «Цю пісню, як я був малим, на кожному весіллі співали, тут нема нічого нового»;
  • «Ще один музичний смаколик від Аліни, дякую»;
  • «Аліно! Пісня закінчилась, а я вже хочу “другу” серію! Крута музика, пісня , слова! Дякую та бажаю творчих успіхів»;
  • «Ніжно й зі смаком. Але, щиро кажучи, є певна туга за більш електронним звучанням, не народними, а своїми текстами й первинним образом качової козир-дівки, як у N.U.M, Oinagori, Bosorkanya, Pintea, Motanka. Така зміна зрозуміла, бо у військові часи жінкам наче як більше пасує рольова модель Берегині. Тому з приємністю слухаю нову чуйну, лірично-драматичну й спокійнішу Паш, нетерпляче сподіваючись при цьому на повернення хижої Босоркані»;
  • «Аліно, повертайтесь до хіп-хопу з простими людськими проблемами. Не скочуйтесь у той кіч, в якому зараз творить Калуш».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *