Alina Pash – Kagor
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alina Pash – Kagor (Кліп)

Від закарпатської розбишацької реп-діви до індіанки: Аліна Паш презентувала свій новий кліп Kagor, у якому постала в образі колоритної індійської дівчини. Все це, до слова, не є дивним, адже в основу свіжих пісні і кліпу покладено пісню Jogi відомого південно-азійського виконавця Panjabi MC. Втім, зважаючи на те, що головна ідея кавер-композиції полягає у частуванні закарпатського вина, рідна кров знову ж таки взяла гору над «тонким сходом» ще й у цій роботі Аліни. За сюжетною лінією відео, на глядача чекає історія про нелегальні поставки традиційного закарпатського хмільного напою до столиці.

«Я думаю, ми і надалі будемо повертатися до предків, різних народностей. Мені здається, це великий глечик, звідки можна черпати. Я і зараз цим надихаюся. Але я хочу розповідати не тільки про українську культуру. Адже Закарпаття, якщо вірити історії, ніколи не було територією лише однієї країни, там змішувалися різні культури. Навіть у моєму селищі живуть і роми, і угорці, і росіяни, і німці, і поляки. У нас в хіп-хоп-, реп- і R&B-індустрії часто просто повторюють напрацьований західний стиль. Мені здається, набагато цікавіше показати як це відбувається у нас. Адже воно теж відбувається, але просто з іншим колоритом. Чому б не пограти з цим?» – коментує Аліна Паш.

Нагадаємо, що мало хто з новачків української музичної сцени можуть похвалитися таким стартом, як 24-річна Аліна Паш. Її дебютний кліп на трек Bitanga розійшовся по соцмережах і вже набрав близько 200 000 переглядів.

Українська музика: Alina Pash – Kagor

Alina Pash y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *