Good Evening x Ego Gra
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alina Pash, Anna Kova, 4Réal, ИНДАБЛЭК – Good Evening x Ego Gra (Кліпи)

«Не зли її – вона дуже дика! Її прадід – то Хоробрий Пинтя!»

Битва статей: нічний баскетбол, п’ять мов і три запрошених артиста в новому дабл-відео Alina Pash. Співачка представила кліпи на два сингли з альбому PINTEA: MISTO – Good Evening і Egogra.

У травні-червні поточного року Alina Pash дропнула відразу два студійні альбоми – PINTEA: GORY і PINTEA: MISTO. Концептуальний реліз розділений на дві частини за принципом етно і world music (roots) – в одну корзину; треп, урбан і хіп-хоп (життя в мегаполісі сьогодні) – в другу.

Тим часом Alina Pash приступає до екранізації нових пісень. Перші на черзі – Good Evening і Egogra.

На баскетбольному майданчику зустрічаються дві команди – хлопці і дівчата. «Раптовий вечір набірає бали», – читає Аліна. Гра починається! На майданчику, окрім самої Паш, одразу три запрошених артиста. Куплет англійською зачитує Анна Кова – фрешвумен паризької соул-сцени з вірменськими коріннями. У Egogra цілих два фічерінга! Зірка французького репу 4Réal і давній друг Аліни – репер ІНДАБЛЕК, відомий по роботі з лейблом Temnikova x 90210.

Відео знімали у Франції. Режисером виступив Натан Дейзі. Варто відзначити, що це не перша робота Натана для Аліни. Раніше він знімав кліпи OINAGORI (спільно з Лу Ексобар) і дует з alyona alyona «Падло» (який вже набрав перший мільйон переглядів на YouTube).

Alina Pash – Good Evening x Ego Gra
Alina Pash y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *