Alina Pash & Freel
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alina Pash & Freel – Не пили (Кліп)

«Не пили» — історія про повагу. «От про це і поговоримо» (с)

Маємо для вас ще однин реліз від української співачки Аліни Паш під назвою «Не пили», який вона створила спільно з репером Андрієм Шалімовим на псевдо Freel. Новинка народилася на підтримку громадська-просвітницької компанії, яка покликана руйнувати гендерні стереотипи та розповісти про важливість рівності жінки і чоловіка у всіх сферах життя.

«Почитати реп про рівність жінок і чоловіків – done! Було круто! Ми зробили це для соціального проекту «Почути одне одного». Мені початково сподобався цей проект, бо він спрямований на те, щоб вирівняти ситуацію та поставити акцент на дуже актуальній для України темі. У нас суперкласні та сильні жінки, у нас прекрасні чоловіки, і про це просто треба розказувати − правильною мовою і з правильним посилом. Власне це ми і спробували зробити», – коментує Аліна Паш.

«Взагалі вся історія цього проекту — про любов і порозуміння, в тому числі між його учасниками: реально, ми, виходячи зі студії за веган-бургерами, ставали колом і обіймалися. Коли я писав цей текст, я внутрішньо виріс сам, змінив ставлення до деяких речей у стосунках з дружиною. Нарешті, величезна подяка Аліні, з якою ми за цей час сильно здружилися і взагалі зблизились, а потім на день зйомок взагалі стали подружжям — це була максимально зручна і ефективна творча співпраця, все виходило буквально з першого разу, панчі і мелодії народжувались моментально», – каже Freel.

А вже сьогодні, 19 вересня, о 16:00 в ТЦ Gulliver (1 поверх) відбудеться жива презентація спільної роботи Аліни Паш та Фріла «Не пили», створеної у рамках соціального дослідження Національного Демократичного Інституту та проекту «Почути Одне одного».

Alina Pash & Freel – Не пили

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *