Alina Pash – Dengi
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alina Pash – Dengi (Кліп)

Alina Pash зняла ще один multi-language кліп, на цей раз до свого треку під назвою Dengi з останнього на даний момент міні-альбому Amerikraine Dream. У відео співачка проводить паралель між ромською культурою та американською хіп-хоп естетикою.

Зброя, золото, сім’я – це три стовпи не тільки хіп-хопу, але і ромської культури.

Alina Pash познайомилися зі світом ромів у самісінькому дитинстві, адже часто навідувала свою тітку, яка тоді мешкала у ромському поселенні. Тоді ж у голові дівчини почали виникати порівняння колоритних ромських звичаїв з американською хіп-хоп культурою, яку вона полюбляла і постійно бачила по телевізору. Те поселення було справжнім гетто, ромським гетто.

Словом, трек Dengi змальовує особливості україно-циганського гетто, яке було і є невід’ємною складовою атмосфери деяких районів Закарпаття. Мелодійне аутро, в якому Аліна Паш використала ромський мову, доповнюється цікавим візуальним сюжетом, де Аліна й інші персонажі алегорично зобразили основні цінності циганського народу.

Режисером кліпу до цієї композиції виступив Станіслав Гуренко, а за образи і костюми відповідав Валерій Топал.

Прихильники Аліни Паш активно відреагували на реліз кліпу Dengi:

«Щось таке магічно-релігійне в цьому є. Насправді дуже круто у всіх сенсах»;

«Мені подобаються ваші відео, які завжди містять додаткові візуальні ефекти, що викликають емоції, а також містять подвійне значення. Я завжди передивляюся кліпи кілька разів, щоб помітити якусь символіку»;

«Спочатку викликало негатив, а потім захват. Це і є мистецтво. Браво, Аліна»;

«Яка ж красива робота! Люди, одяг, аксесуари… Все дуже красиво»;

«З першого перегляду не в’їхала якось. З другого – зацінила все: і тему, і текст, і відео, і образи, і гру акторів. Крутий кліп вийшов».

Alina Pash – Dengi

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *