Alina Pash – Чекаю ночі
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Alina Pash – Чекаю ночі (Сингл)

У мережі продовжують з’являтися саундтреки до екранізації повісті «Я, “Побєда” і Берлін», знятої компанією Star Media за мотивами книжки Андрія Кузьменка (прем’єра стрічки запланована на кінець березня 2022 року).

Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги кавер-версію пісні «Чекаю ночі» співачки Аліни Паш. За словами співачки, не зважаючи на те, що композиція отримала сучасніше звучання, але зміст, який було закладено Кузьмою, у ній було збережено.

«Композиції Скрябіна завжди займали особливе місце в моїй душі. Під їхній саунд зростала моя бунтарська особистість, яка не боїться висловлюватися як їй захочеться і знає, що сила – це правда. Дуже вдячна Кузьмі за те, що завжди підіймав мій дух, це є безцінним. У цій пісні присутня світла печаль минулого, у ній я відчуваю саму себе», – коментує Alina Pash.

Варто нагадати, що відомі вітчизняні артисти створили кавер-версії шістнадцятьох пісень легендарного гурту «Скрябін» спеціально для згаданої вище кінострічки. Наприкінці минулого 2021 року дві з цих композицій вже були презентовані на популярних музичних майданчиках («Старі фотографії» у виконанні Монатіка та «Мовчати» від гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»).

Alina Pash – Чекаю ночі

Alina Pash – Чекаю ночі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *