Alina Pash – Amerikraine Dream
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Alina Pash – Amerikraine Dream (EP)

За словами Аліни Паш, її новий міні-альбом Amerikraine Dream – це шість треків про відчуття здорового патріотизму. Alina Pash розповіла, що в її свіжому ЕР йдеться про тих українців, які у пошуках ліпшого життя (американської мрії, якщо хочете), переїжджають до інших країн та континентів, не помічаючи зміни, які мають місце в Україні тут і зараз.

У Amerikraine Dream йде мова про той правильний патріотизм, метою якого є розбудова повноцінного інститут держави, а не маніпуляція національними цінностями задля досягнення власних цілей. «Україна – це хоробрість, а не страх; свобода, а не ізоляція; ми, а не дехто інший», – коментує співачка.

У кожній пісні Amerikraine Dream виконавиця міксує спів англійською та українською мовами, а в одній композиції додає фрагмент російською. Альбом складається з шести іронічних реп-маніфестів, які розповідають про українців і їхню давну мрію стосовно незалежної та відкритої держави. Amerikraine – це, за словами співачки, країна-утопія бажаної свободи.

Кожна композиція ЕР подається як окремий псевдо-американський штат: ACCENT – це штат, звідки ми всі походимо; HATE – штат, сповнений ненавистю; DENGI – ромський штат; GENTLEMAN – штат, у якому завжди звучать танцювальні мотиви; N.U.M. – самий потужний штат з «королевою цього шоу»; VYSOKOMIRNI – інтерлюдія платівки Amerikraine. У записі релізу взяли участь XXV кадр і Brodinski.

Alina Pash – Amerikraine Dream
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Joduff says:

    На яку аудиторію розраховує Аліна Паш?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *