Alice Change – Під небесами
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Alice Change – Під небесами (Сингл)

Молода виконавиця Alice Change презентує свій новий авторський сингл «Під небесами», де розповідає чуттєву історію дорослішання. У новій пісні присутня частинка справжніх історій співачки, пов’язаних із різними життєвими епізодами: це і війна в рідному краї, і зіткнення з купою розчарувань і проблем, розуміння того, що не всі мрії здійснюються, тощо.

«‌‎Бути дорослим — це дуже страшно. У дитинстві все навколо здавалося таким простим, але дорослішання показало, яким може бути жорстоким світ, як люди роблять боляче, воюють, вбивають…» — розповідає артистка.

Alice Change – Під небесами

Alice Change називає щастя «раєм під небесами» і ставить питання: чи воно реальне? Заради чого ми взагалі живемо? Тема пошуку сенсу життя, до речі, вже була порушена в її попередньому синглі під назвою «Ми ідем в нікуди», про який ми свого часу розповідали читачам «Нотаток» (деталі за посиланням).

«Ще відколи я покинула свій дім, мені, чесно кажучи, зовсімне хочеться жити. Співати про це — частина моєїтерапії», — відверто говорить виконавиця.

Alice Change – Під небесами
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *