Alice Change – Nimis. Hypomania
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Alice Change – Nimis. Hypomania (Альбом, ч.2)

Alice Change: «Мені набридло ховатися і прикидатися« нормальної»

Київська співачка Alice Change презентувала другу частину альбому Nimis під назвою Hypomania. Це сповідь молодої виконавиці, яка зіткнулася з психічними проблемами. Нагадаємо, що трохи раніше було оприлюднено першу частину платівки Nimis: Depression, про яку ми вже розповідали читачам «Нотаток».

«Я хотіла передати стан, коли людина – наче відкрита рана, коли життя її кидає з крайності в крайність. У гіпоманії ти робиш імпульсивні вчинки і кажеш невластиві тобі речі, а після цього настає період занепаду сил, коли ти не можеш навіть встати», – розповідає Alice Change.

За словами співачки, сьогодні підлітки не бояться говорити про психічні розлади, тому у представників старшого покоління склалося відчуття, що сьогодні стало модним «приписувати собі хвороби».

«Мені набридло, що тема психічного здоров’я табуйована і що це вважається чимось особистим. Я впевнена, якщо людині погано, то потрібно говорити про це. Мені набридло ховатися і прикидатися нормальною», – ділиться виконавиця.

Своїм альбомом Alice Change привертає увагу до проблеми людей з психічними розладами: замість співчуття і допомоги, вони отримують засудження або байдужість.

Alice Change – Nimis. Hypomania
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *