Alexjazz – Сміялась і Плакала
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alexjazz – Сміялась і Плакала (Кліп)

«Вона найсильніша жінка, яку я знаю», – співає у своїй новій роботі «Сміялась і Плакала» Олексій Кириченко aka Alexjazz, маючи на увазі нашу рідну країну, її часом кумедні, але частіше драматичні сторінки історії. У ролі саунд-продюсера свіжого треку виступив польський бітмейкер NowikJazzuj, а над його мастерингом та зведенням працював закарпатський МС та бітмейкер Миромен. Кліп до пісні відзняв режисер на псевдо Frame, відомий своїми роботами над музичними роликами гурту «Тулим» (також Frame має музичний проект EATS і є засновником формації «Хай Пре»).

«Перший куплет було написано після моєї поїздки на західну Україну, а другий – три тижні по тому, після концерту в Лисичанську. Якщо жити в Києві і нікуди не виїжджати по Україні, то можна подумати, що живе наш народ ще більш-менш не погано, але реальність зовсім інші. Усі все знають, але мовчать. Звісно, ми можемо чимало говорити на цю тему, але основне ми вже сказали у відео. Дякую усій команді за реалізацію!» – каже про ролик «Сміялась і Плакала» Alexjazz.

Також в рамках прем’єри відео відбулася презентація нового логотипу Alexjazz, над яким працювали художники та дизайнери із Kickit Art Studio, які також спільно із фотографом Syndromejelly створили обкладинку до синглу.

Українська музика: Alexjazz – Сміялась і Плакала

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. епископ мунтян says:

    тухло, тускло, безвкусно. зато на день независимости успел…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *