Alexjazz – Новий день
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Alexjazz – Новий день (Кліп)

«Не відкриєш нові горизонти, лежачи тихо у спальні», – стверджує у пісні «Новий день» український MC та сольний виконавець Олексій Кириченко на псевдо Alexjazz. Цікаво, що роботу над даним треком було розпочато у співпраці з польським саунд-продюсером Szwed SWD наприкінці 2015 року, коли Олексій був куратором нашої країни у рамках культурного проекту в Польщі. Саме тому реліз офіційного відео «Новий день» відбувся вчора, 2 березня 2017 року, на польському YouTube-каналі лейблу DIIL.TV, що налічує більше 400 000 підписників.

Зйомки проводилися у Львові та в околицях Львова у листопаді 2016 року під керівництвом режисера Сашка Дерева, за участі оператора Олега Козицького, художника по світлу Олега Тибінка та інших. «Нашим завданням було показати кілька збірних, контрастуючих між собою персонажів, які охоплювали би найрізноманітніші сфери діяльності: офісний робочий, танцівниця, фермер, працівниця ботанічного саду, ну і хлопець з електрички. Всіх їх поєднує прагнення до нового життя, нових відкриттів, відхід від рутини. Через танець і пластику їхніх тіл ми хотіли висловити стан душі людини, яка починає свій «Новий день» як нове життя», – каже режисер кліпу.

«Новий день» – це вихід із власної зони комфорту, вихід із постійних, набридлих, рутинних справ. Це погляд внутрішнім світом, власним бажанням до реалізації. Це натхнення у кожному русі та дні», – стверджує в свою чергу Alexjazz.

Нагадаємо, що трохи раніше, коли ми разом із попередньою аудіороботою Alexjazz анонсували скорий вихід кліпу «Новий день», виконавець також розповідав «Нотаткам», що наразі веде перемовини стосовно видання декількох майбутніх релізів на популярному польському лейблі, тому не забувайте слідкувати за подальшими новинами проекту.

Українська музика: Alexjazz – Новий день

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *