Alexjazz feat. Kolos – Hedonism
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Alexjazz feat. Kolos – Hedonism (Сингл)

Молодий музичний лейбл Past Future Jam презентує новий сингл Hedonism, що став спільною роботою двох кардинально різнопланових музикантів – хіп-хоп артиста Alexjazz (Олексій Кириченко) та Колоса (Сергій Мартинюк), знаного у якості фронтмена гурту «Фіолет». У ролі саунд-продюсера новинки виступив Cheros.

Головна ідея пісні полягає у заклику насолоджуватися кожним прожитим днем, підкріплюючи кожну мить любов’ю до всього оточуючого. «Із Колосом ми познайомилися в інтернеті – він раніше запостив один з моїх кліпів, після того й почали спілкуватися. Я скинув Колосу біт Чероса, обом сподобалося, швидко виникла ідея написання пісні і, власне, сама пісня. Що стосується «Фіолету» – хоча це і не та музика, яку я зазвичай слухаю, але до гурту я відношуся з великою повагою, вважаю Колоса крутим музикантом!» – розповів читачам «Нотаток» Alexjazz.

Зауважимо, що трек Hedonism має увійти до наступного студійного альбому Alexjazz, який наразі знаходиться у процесі роботи. Станом на сьогоднішній день, вже записано п’ять пісень з майбутньої платівки, тож активна робота над релізом триває.

Alexjazz feat. Kolos – Hedonism

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *