Alexjazz, Artemy Cheros, Morphom – Сьогодні
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Alexjazz, Artemy Cheros, Morphom – Сьогодні (Сингл)

«Сьогодні саме той день, щоб почати щось змінювати та будувати, досить вже відкладати все на завтра!» – закликають слухачів у новій пісні «Сьогодні» тріо сучасних українських виконавців Alexjazz, Artemy Cheros та Morphom. У результаті вітчизняні меломани отримали незвичну суміш жанрів, яку автори стилістично охрестили future hip-hop.

Музику до треку «Сьогодні» написав Роман Черенов, засновник електро-проекту Morphom, якого називають одним з найбільших відкриттів електронної музики останніх років. Його можуть знати навіть ті, хто не дуже цікавиться даним музичним напрямком, адже Morphom вже має у своєму активі чимало спільних треків з такими артистами як Pur:Pur, Джамала, «ДахаБраха» та іншими. Український MC Alexjazz, він же Олексій Кириченко, який окрім речитативу виступив у ролі співавтора слів нової пісні, також має непоганий перелік спільних музичних робіт, серед яких композиції з Іриною Швайдак («Один в Каное»), Сашком Положинським («Тартак»), гуртом «НастяЗникає», тощо. Ще одним запрошеним гостем у композиції «Сьогодні» став вокаліст Artemy Cheros, електронний виконавець, саунд-продюсер, діджей та аудіофіл.

Як розповів «Нотаткам» Alexjazz, наразі він працює над своїм майбутнім офіційним відео, а також веде перемовини стосовно релізів на одному популярному польському лейблі. Окрім того, зовсім скоро на слухачів очікує ще одна спільна новинка Alexjazz та Artemy Cheros – реміксована версія попереднього синглу «Мій будинок».

Alexjazz, Artemy Cheros, Morphom – Сьогодні

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *