Alex Nademski та Ілларія - Подих
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Alex Nademski та Ілларія – Подих (Альбом)

Відома українська співачка Ілларія та діджей Alex Nademski створили унікальний музичний продукт – електронний альбом «Подих», кошти від продажу якого буде спрямовано на благочинність. Платівка вмістила в себе одинадцять контрастних, просякнутих меланхолією, ностальгією та подекуди майже містичністю треків, кожен з яких виблискує найрізноманітнішими барвами, кольори яких вдалося зробити ще яскравішими та виразними завдяки неймовірному голосу Ілларії. Варто окремо відзначити також аранжування нової платівки, яке разом із україномовною лірикою створив Олександр Надемський (прим.: Надемський – прізвище прадіда Олександра, в честь якого він отримав своє ім’я. Своє справжнє прізвище він залишає у таємниці, зазначаючи, що це не так вже й важливо, адже найголовніший меседж криється саме у музиці).

«Слова з’являлися в моїй голові одразу разом із мелодіями, тож залишалось їх лише записувати, а потім просто прикрашати різними інструментами та ефектами. На це пішло найбільше часу – рутинна студійна робота … Вокал ми також записали досить швидко – Ілларія легко та невимушено приміряла на себе кожну пісню і дуже органічно відтворювала практично відразу, без особливих коректувань», – розповів про роботу над альбомом «Подих» Олександр. Він також зазначав, що спочатку побоювався відмови співачки щодо участі в цьому музичному проекті, адже Ілларія здебільшого виконує або власні авторські твори, або ж народні пісні. Але все склалось якнайкраще і в результаті український слухач отримав якісну, цікаву та нешаблонну компіляцію творів, об’єднаних назвою «Подих».

Всі гроші, отримані від продажу фізичних та електронних копій альбому, музиканти передадуть у дитячі клініки для купівлі апаратів штучної вентиляції ленів. Першим у черзі значиться Охматдит. Олексанр випадково натрапив на цей проект від Української Біржі Благочинності в мережі Інтернет й одразу ж зрозумів, яку місію має виконати його новостворена платівка. Наразі придбати копію альбому можна в сервісах Itunes та GooglePlay, а також у музичних крамницях вашого міста. Ознайомитись із музичним матеріалом, скомпільованим в один трек, ви можете трохи нижче.
Ілларія та Alex Nademski планують і надалі продовжувати діяльність у своєму творчому тандемі, зокрема найближчим часом вони хочуть відзняти декілька кліпів на презентовані композиції та організувати живі виступи разом із запрошеним гітаристом.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *