Акустичний вечір «Леді Арлет» у Києві
Анонси, Матеріали

Анонс: Акустичний вечір «Леді Арлет» у Києві (18.07.2015)

Якщо вам подобаються дружні посиденьки з акустичною гітарою, якісна українська музика та затишна домашня атмосфера, обов’язково завітайте до столичного Сadillac Art Club на акустичний вечір молодого та перспективного українського гурту «Леді Арлет», що відбудеться 18 липня о 20:00. Вхід на концерт буде абсолютно вільним, вам лишень треба прихопити з собою трохи гарного настрою, який музиканти «Леді Арлет» обіцяють до кінця вечора примножити в енну кількість разів. Зустріч ВК.

У випадку, якщо ви вже запланували на ці числа курортний вояж кудись у бік Одеси і ваші валізи вже просто зараз стоять зібраними та готовими до мандрівки, не засмучуйтесь, а просто дочекайтесь 25-26 липня. Саме тоді можна буде насолодитись музикою «Леді Арлет» на фестивалі «Південь», який пройде у Південній Пальмірі на території Зеленого Мису. Окрім «ЛА» для вас виступатиме ще ціла купа крутих вітчизняних виконавців, тож дізнавайтеся всі деталі за наступним посиланням.

Леді Арлет

Окрім того, «Леді Арлет» нещодавно виклали у мережу відео з відкритої репетиції гурту, куди було запрошено прихильників та друзів музикантів. Учасники колективу планують повторити цей досвід, організувавши наступного разу зустріч з шанувальниками можливо під відкритим небом. Слідкуйте за новинами!

Теґи: Українська музика, український рок, Леді Арлет

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *