Аххха – Радіохвиля
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Аххха – Радіохвиля (Кліп)

«Аххха» – новостворений музичний колектив з міста Києва. Гурт презентував свій перший сингл і відеокліп під назвою «Радіохвиля». Це лірично-жартівлива пісня, в якій вокаліст мріє, щоб на радіохвилі його почула красива дівчина і закохалась у нього.

Пісня була написана, аранжована та записана на початку літа 2021 року вокалістом і клавішником Андрієм Холодьонковим на його домашній студії у Києві. Потім його друг, звукорежисер Богдан Болбот, звів трек на своїй студії. А вже наприкінці літа відбулася підготовка і зйомка кліпу, в якому знялися друзі Андрія: Олексій Євтушенко (клавіші) та Єгор Мажуга (барабани). Також музиканти дуже завдячують відеооператору Дмитру Анохіну і талановитій актрисі Валерії Бондарук, яка з радістю погодилась знятися у їхньому кліпі у ролі художньої гімнастки.

Музиканти вирішили назвати свій новостворений музичний колектив «Аххха». Назва походить від перших літер імені та прізвища вокаліста Андрія Холодьонкова. Також у кліпі Андрій не тільки співав, але й спробував себе у ролі режисера. На скільки вдало чи невдало у музикантів все вийшло – судити, звісно, тільки Вам.

«Привіт! Я — Андрій Холодьонков, київський музикант, сценарист та режисер-початківець. Якщо ти творча людина з креативними ідеями, напиши мені. Можливо ми створимо щось цікаве разом. Всім удачі і спасибі за увагу», – пише у Facebook Андрій.

Аххха – Радіохвиля

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *