Akapulko – Втрачаю контроль
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Akapulko – Втрачаю контроль (Кліп)

До вашої уваги новий відеокліп гурту Akapulko, ідейним лідером та засновником якого є барабанщик легендарних «Воплів Відоплясова» Сергій Сахно. Нагадаємо, що ознайомитись з дебютним диском проекту ви завжди можете на нашому сайті за наступним посиланням. Свіжий ролик «Втрачаю контроль», за задумом режисера, повністю витримано в чорно-білій гаммі, що разом з обраним ландшафтом надає роботі ще більшої додаткової атмосферності.

Режисером, а якщо точніше режисеркою кліпу виступила Алла Карналлі. Саме під її чуйним керівництвом і проходили зйомки відеороботи гурту Akapulko під Києвом, недалеко від селища Межигір’я, де знімальній групі вдалося віднайти неймовірної краси краєвиди. Коли команда вперше побачила показані в кліпі «Втрачаю контроль» пейзажі, вони навіть не могли спочатку повірити, що це Україна, ба більше, що ця сувора «північна» краса знаходяться під самісіньким боком столиці.

Цікаво, що фактично під час роботи над кліпом, обрана задля візуалізації пісня ще навіть не мала назви, адже була тільки-но записана та зведена. Зйомки ролика «Втрачаю контроль» було повністю завершено наприкінці жовтня 2015 року, і от, наприкінці лютого 2016 року фінальний результат цієї роботи вже доступний для перегляду всім охочим меломанам.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *