Akapulko - Двері в рай (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Akapulko – Двері в рай (Альбом)

Молодий музичний проект Akapulko, який за потенціалом претендує на звання гучного, офіційно видав свій перший альбом «Двері в рай». Akapulko – авторський музичний проект барабанщика легендарних «Воплів Відоплясова», композитора та аранжувальника Сергія Сахно, у якому також задіяні інші учасники «ВВ» – басист Олексій Мельченко та клавішник концертного складу «Воплів» Євген Коцур. Гітаристом новоствореного гурту, після деякої ротації музикантів, став засновник власної гітарної школи та учень видатного гітарного майстра Роберта Фріппа з британії – Сергій Алешаєв. Місце за мікрофоном зайняла мініатюрна брюнетка з яскравим вокалом Рузана Агаджанова, яка до того ж є автором текстів колективу.

Зірковий список учасників доповнив звукорежисер платівки «Двері в рай» Матіас Лодмальм (екс-лідер Cemetary та Sundown, а нині власник берлінської студії звукозапису Electric Detective Sudios).

Щодо стилістики новоствореного проекту, то свій жанр музиканти називають «тріп-твіст» (повільний твіст), водночас відзначаючи вплив на музику таких популярних напрямків як поп-рок, блюз та український мелос.

Вісім треків своєї дебютної платівки музиканти наразі вже завантажили в Інтернет, а для тих, хто бажає придбати фізичний компакт та підтримати музикантів, незабаром відбудеться офіційна презентація альбому «Двері в рай». Приходьте 10 грудня 2014 р. у столичний Caribbean Club та отримайте окрім купи позитивних емоцій власний CD з автографами.

[fap_track id=”9025″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *