AIO – Ми з тобою
Матеріали, Популярна музика, Релізи

AIO – Ми з тобою (Сингл)

«Не Letay єдиним», – подумав Ілля Резніков, півфіналіст національного відбору до Євробачення, лідер та засновник харківського гурту Letay (ex-We Are !!), та оголосив про заснування власного сайд-проекту! Новостворена формація отримала абревіатурну назву AIO, похідну від англомовного словосполучення All In One («Все до купи» – укр.), і вже розпочала роботу над музикою фанкового напрямку та супутніх до нього стилів. Разом із Іллею, творити у новому проекті взявся продюсер, волонтер та музикант Денис Бреславський.

«Нещодавно запустився новий музичний проект AIO, до якого я радий докласти руку. Це буде абсолютно інша музика, не схожа на ту, що я роблю у Letay. Вже зовсім скоро ми опублікуємо перші треки AIO та декілька відео», – нещодавно писав у соціальних мережах Ілля Резніков.

Зрештою, так воно і сталося, і вже за тиждень-другий світ побачив перший офіційний трек команди, а якщо точніше, то цілих два – «Ми з тобою» та It’s not over, які є варіаціями одного твору різними мовами. Кожен з них, до того ж, супроводжувався окремим lyric video, витриманим у літньому відривному настрої. Створенням згаданих нами роликів займався кліпмейкер та режисер Антон Шатохін, відомий створенням відеоряду до рок-версії Гімну України Миколи Рубченка.

Варто також додати, що за роботою у проекті AIO, Ілля Резніков не забуває і про улюблений багатьма Letay: незабаром буде презентовано офіційний кліп до представленої на «Євробаченні» пісні «Світ Чекає» та зовсім свіжу україномовну композицію «Надія». Не пропустіть!

AIO – Ми з тобою

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Калюжка says:

    От це сподобалось, легко, не вимушено, в тему. Буду з нетерпінням чекати на подальші роботи. Тільки ж, будь-ласка, нехай вони і надалі будуть українською)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *