AIO – Ми з тобою
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

AIO – Ми з тобою (Кліп)

Про заснування яскравого та сонячного проекту AIO (All In One) ми вже розповідали читачам «Нотаток», як і про два перші спільновидані сингли його учасників – Іллі Рєзнікова, Дениса Бреславського та Антона Шатохіна. А сьогодні настав час презентувати вашій увазі перший офіційний кліп команди на пісню «Ми з тобою», оприлюднену у мережі кілька місяців тому у якості дебютної роботи гурту. За словами музикантів, у даній роботі перед ними постала непроста задача – підсилити основний меседж композиції за допомогою візуальних елементів і, здається, це їм таки вдалося.

Одним із головних візуальних інструментів підсилення ефекту було обрано модель Таріму Дарім, харків’янку, що наразі живе та працює у Нью-Йорку та вже має у своєму активі співпрацю з Лів Тайлер, Елізабет Хьорлі та іншими голлівудськими зірками. Її приїзду музикантам та всій знімальній групі довелося чекати майже півроку. До речі про знімальну групу: режисером кліпу «Ми з тобою» виступив Антон Шатохін, за сумісництвом ударник AIO, оператор-постановником став Сергій Бандерас, а діяльність із дивною назвою «фокуспуллер» (керування фокусом камери) провадив Максим Дорошенко. Окрім них, над відео працювали Радислав Лукін, Євген Бордан , Юлія Саенко та інші.

І хоча в основу ролика було покладено достатньо просту концепцію – показати у кадрі красиву дівчину-фотомодель, самих музикантів та яскраву локацію, все це поєднати та подати глядачу, у команди вийшло достатньо легко та стильно, у рамках своєї фірмової манери, яку поціновувачі нової української музики вже змогли виокремити за достатньо нетривалий час існування AIO. Далі буде!

Українська музика: AIO – Ми з тобою

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *